Kuratorzy dla Dorosłych

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

 

siedziba :

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej

43-300 Bielsko-Biała, ul. 1 Maja 9

 

Sekretariat Zespołu

tel. 33-470-31-48

fax. 33-470-31-23

email : kuratorzyd@bielsko-biala.sr.gov.pl

 

godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek-piątek - godz. 7.30 -15.30

 

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Beata Komarnicka

email: beata.komarnicka@bielsko-biala.sr.gov.pl

poniedziałki, środy, czwartki

pok. 34. tel. 33-470-31-46

 

Kuratorzy zawodowi

Magdalena Kuś

email: magdalena.kus@bielsko-biala.sr.gov.pl

poniedziałek, środa

pok. 36, tel. 33-470-31-44

Bogusława Kociszewska

email: boguslawa.kociszewska@bielsko-biala.sr.gov.pl

wtorki, czwartki

pok. 36, tel. 33-470-31-44

Lucyna Styczyńska

email: lucyna.styczynska@bielsko-biala.sr.gov.pl

wtorek, czwartek

pok. 37, tel. 33-470-31-43

Joanna Cyran

email: joanna.cyran@bielsko-biala.sr.gov.pl

środa, piątek

pok. 37, tel. 33-470-31-43

Alicja Gruszecka

email: alicja.gruszecka@bielsko-biala.sr.gov.pl

poniedziałek, środa

pok. 39, tel. 33-470-31-41

Danuta Cader

email: danuta.cader@bielsko-biala.sr.gov.pl

wtorki, czwartki

pok. 39, tel. 33-470-31-41

Agnieszka Siwiec-Sikora

email: agnieszka.siwiec-sikora@bielsko-biala.sr.gov.pl

wtorki, czwartki

pok. 38, tel. 33-470-31-42

Krzysztof Kocur

email: krzysztof.kocur@bielsko-biala.sr.gov.pl

środy, piątki

pok. 38, tel. 33-470-31-42

Anna Pietrynko

email: anna.pietrynko@bielsko-biala.sr.gov.pl

poniedziałki, środy

pok. 32, tel. 33-470-31-47

Tomasz Świstak

email: tomasz.swistak@bielsko-biala.sr.gov.pl

wtorki, czwartki

pok. 32, tel. 33-470-31-47

Tatiana Ogrodowska

email: tatiana.ogrodowska@bielsko-biala.sr.gov.pl

wtorek, czwartek

pok. 35, tel. 33-470-31-45

Monika Abramczyk-Bierońska

email: monika.abramczyk-bieronska@bielsko-biala.sr.gov.pl

poniedziałki, piątki

pok. 35, tel. 33-470-31-45

Bernadetta Sałamun

email: bernadetta.salamun@bielsko-biala.sr.gov.pl

poniedziałki, środy

pok. 5, tel. 33-470-31-40

Paweł Kajzer

email: pawel.kajzer@bielsko-biala.sr.gov.pl

wtorek, piątek

pok. 5, tel. 33-470-31-40

Agnieszka Jurzak

email: agnieszka.jurzak@bielsko-biala.sr.gov.pl

poniedziałki i środy

pok.40 tel.33-470-31-24

Ewa Zając-Łękawa

email:  ewa.zajac-lekawa@bielsko-biala.sr.gov.pl

wtorki i piątki

pok.40 tel.33-470-31-24

Drukuj informację